Konusu bu kadar ilgi çekici olan bir diziyi, bu denli sıkıcı hâle getirmek Almanlara has bir yetenek sanırım. İzlediğime pişman değilim ama daha sürükleyici olabilirdi. Bir Nikita değil.
0
•
Reply
Latest comments on episodes
Below are the latest comments on the episodes. Because you are not logged in we don't know what you've seen. Therefore, the comments below are vague. Click on it to read the comment.
There are no comments posted for the episodes you've seen.
Comments
Latest comments on episodes